TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

07 2021

Zatrzymany za kradzież rozbójniczą w Grodzisku


Grodzisk News


foto: policja.plZatrzymany za kradzież rozbójniczą w Grodzisku - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali 27-latka pod zarzutem kradzieży oraz dokonania rozboju w jednym ze sklepów w mieście. Mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariuszy w innej placówce handlowej.


reklama Grodzisk mazowiecki

Zaczęło się od zgłoszenia pracowników sklepu, którzy poinformowali dyżurnego policji o kliencie, który miał dokonać kradzieży, a gdy został zatrzymany przez pracownika ochrony poza kasami, odpychał i uderzył go. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

–Policjanci zespołu wywiadowczego natychmiast ustalili rysopis mężczyzny i rozpoczęli jego poszukiwania. Zebrane przez nich informacje wskazywały na to, że może kierować się do innych placówek handlowych. Z jednej z nich funkcjonariusze otrzymali potwierdzenie o wizycie poszukiwanej osoby, która przemieszcza się samochodem. Chwilę później policjanci zauważyli wskazany pojazd i zatrzymali go na ulicy. 27-latek trafił do celi grodziskiej komendy – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

PO zebranie materiału dowodowego policjanci postawili 27-latkowi zarzut kradzieży rozbójniczej, za który grozi pięć lat więzienia. Zatrzymany będzie za to odpowiadał w warunkach recydywy, dlatego jego ostateczna kara może zostać zwiększona o połowę


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.