TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

07 2021

Zatrzymany za kradzież rozbójniczą w Grodzisku


Grodzisk News


foto: policja.plZatrzymany za kradzież rozbójniczą w Grodzisku - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali 27-latka pod zarzutem kradzieży oraz dokonania rozboju w jednym ze sklepów w mieście. Mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariuszy w innej placówce handlowej.


reklama Grodzisk mazowiecki

Zaczęło się od zgłoszenia pracowników sklepu, którzy poinformowali dyżurnego policji o kliencie, który miał dokonać kradzieży, a gdy został zatrzymany przez pracownika ochrony poza kasami, odpychał i uderzył go. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

–Policjanci zespołu wywiadowczego natychmiast ustalili rysopis mężczyzny i rozpoczęli jego poszukiwania. Zebrane przez nich informacje wskazywały na to, że może kierować się do innych placówek handlowych. Z jednej z nich funkcjonariusze otrzymali potwierdzenie o wizycie poszukiwanej osoby, która przemieszcza się samochodem. Chwilę później policjanci zauważyli wskazany pojazd i zatrzymali go na ulicy. 27-latek trafił do celi grodziskiej komendy – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

PO zebranie materiału dowodowego policjanci postawili 27-latkowi zarzut kradzieży rozbójniczej, za który grozi pięć lat więzienia. Zatrzymany będzie za to odpowiadał w warunkach recydywy, dlatego jego ostateczna kara może zostać zwiększona o połowę


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.