TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

20

11 2020

Zatrzymani za kradzież na ponad 100 tys. zł


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsZatrzymani za kradzież na ponad 100 tys. zł - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn w wieku od 45 do 58 lat, który podejrzani są o kradzież towaru w jednej z firm o wartości szacowanej na ponad 108 tysięcy złotych.


Jak podała grodziska komenda, zatrzymanie jest efektem kilkumiesięcznej pracy operacyjnej prowadzonej od czerwca. – Grodziscy policjanci zostali powiadomieni o brakach towaru o wartości prawie 108 tysięcy złotych w magazynie jednej z miejscowych firm. Razem z zawiadomieniem kierownictwo zakładu przekazało funkcjonariuszom materiały, które mogły pomóc w ustaleniu sprawców kradzieży surowców. Dokładna analiza zebranych przez policjantów danych wskazywała, że w przestępczy proceder mogło być zaangażowanych trzech pracowników firmy – powiada asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

W toku dalszych żmudnych i długotrwałych czynności funkcjonariusze ustalili także 45-latka, który prawdopodobnie zorganizował i kierował czynnościami pozostałych podejrzanych oraz 47-letniego kierowcę ciężarówki, który kilkakrotnie przewoził surowce z zakładu. Gdy tylko kryminalni mieli pełną wiedzę o udziale każdego z mężczyzn w nielegalnych działaniach, przystąpili do ich zatrzymania. Do celi grodziskiej komendy jednego dnia trafiło 5 podejrzanych osób – dodaje.

Wszyscy mężczyźni trafili do aresztu postawiono im zarzuty kradzieży.  Na poczet przyszłych kar policjanci zabezpieczyli u czterech z nich pieniądze w łącznej kwocie ponad 35 tysięcy złotych. 


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.