26 06 2020

Zaprojektują przyłącza energetyczne w Grodzisku. Mieszkańcy proszeni o udostępnienie działek

26.06.2020, godz.: 11:09
Zaprojektują przyłącza energetyczne w Grodzisku. Mieszkańcy proszeni o udostępnienie działek
fot. GrodziskNews

Na zlecenie grodziskiej gminy ruszyły prace projektowe przyłączy energetycznych w ciągu ulic Montwiłła i Osowieckiej. W tym zakresie potrzebna będzie jednak współpraca ze strony mieszkańców.

Chodzi o umożliwienie wejścia na posesje osobom prowadzącym pomiary na potrzeby projektu. – Firma projektowa – AMR Projekt Mariusz Janiszewski wykonuje na zlecenie Gminy Grodzisk Mazowiecki projekt kablowej linii energetycznej w ciągu ulic: Montwiłła w Grodzisku Maz. i ul. Osowieckiej we wsi Odrano Wola w gminie Grodzisk Mazowiecki. Informujemy, że w dniach 01.07.2020 – 30.09.2020 projektanci będą prowadzić prace projektowe w terenie, celem ustalenia przebiegu kabli energetycznych przez Państwa działkę. W przypadku Państwa nieobecności, projektant pozostawi numer telefonu kontaktowego, w celu uzgodnienia wygodnego dla Państwa terminu spotkania na terenie państwa posesji – poinformował grodziski magistrat.

Docelowo przebudowa linii energetycznych pozwoli na pozbycie się instalacji napowietrznych na korzyść tych podziemnych. – Przebudowa ta wiąże się z zaprojektowaniem i przebudową przyłączy energetycznych do budynków (z istniejących napowietrznych na kablowe) i wyniesieniem liczników energii elektrycznej do szafek licznikowych zlokalizowanych na granicy posesji z pasem drogowym – opisują grodziscy urzędnicy.

Wykonanie projektu oraz samą inwestycję w całości sfinansuje gmina.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.