10 09 2020

Zamknęli ul. Mszczonowską. Prace potrwają kilka miesięcy

10.09.2020, godz.: 07:18
Zamknęli ul. Mszczonowską. Prace potrwają kilka miesięcy
Fot. GrodziskNews.pl

Wczoraj zamknięto drogę wojewódzką nr 876 w Piotrkowicach. Wyznaczono objazdy.

Inwestycja obejmuje przebudowę 100-metrowego fragmentu drogi wraz z wykonaniem remontu przepustu w ciągu ul. Mszczonowskiej w miejscowości Piotrkowice. Wczoraj ruszyły prace, które nie mogą być prowadzone „pod ruchem”, droga więc została zamknięta.

Jak informuje żabiowolski magistrat, utrudnienia w ruchu mają potrwać aż do 18 grudnia 2020 r. Na ten czas został wyznaczony objazd przez trasę nr 50 oraz ul. Krakowską i Tarczyńską.

– Na czas zamknięcia drogi zorganizowany zostanie objazd zgodnie z zatwierdzonym projektem tymczasowej organizacji ruchu drogowego. Prosimy o stosowanie się do tymczasowego oznakowania drogowego, które zostanie ustawione na powyższą okoliczność. W imieniu inwestora przebudowy przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności – czytamy na stronie żabiwolskiego magistratu.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.