reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

01

09 2023

Zabójstwo w Kaniach. Jedna osoba zatrzymana


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Tragiczne wydarzenia w Kaniach pod Pruszkowem. W środę wieczorem doszło tam do zabójstwa jednej osoby i próby zabójstwa drugiej. Sprawę prowadzi stołeczna prokuratura.


Wszystko działo się przy ul. Górnej w Kaniach. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że starszy mężczyzna oraz kobieta, która się nim opiekowała zostali zaatakowani, prawdopodobnie siekierą. Niestety, mężczyzna zginął, a kobieta została zabrana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Służby na tę chwilę nie udzielają szczegółowych informacji. – Jesteśmy na etapie śledztwa więc mogę jedynie potwierdzić, że w Kaniach doszło do poważnego zdarzenia i że mamy jedną osobę zatrzymaną w sprawie. O szczegóły proszę pytać prokuraturę – mówi nam asp. Monika Orlik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Zwróciliśmy się więc w tej sprawie do stołecznej prokuratury. – Na tę chwilę możemy potwierdzić, że w Kaniach doszło do zabójstwa i usiłowania zabójstwa, a także że zatrzymano jedną osobę w sprawie. Do czasu realizacji czynności procesowych z osobą zatrzymaną, ze względu na dobro prowadzonego śledztwa nie możemy udzielić szczegółowych informacji. Wszystko zależy od wyniku tych czynności – mówi nam prok. Marcin Przestrzelski, zastępca rzecznik prasowego Prokuratury Okręgowej w Warszawie.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.