TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

01

09 2023

Zabójstwo w Kaniach. Jedna osoba zatrzymana


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsZabójstwo w Kaniach. Jedna osoba zatrzymana - Grodzisk News


Tragiczne wydarzenia w Kaniach pod Pruszkowem. W środę wieczorem doszło tam do zabójstwa jednej osoby i próby zabójstwa drugiej. Sprawę prowadzi stołeczna prokuratura.


Wszystko działo się przy ul. Górnej w Kaniach. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że starszy mężczyzna oraz kobieta, która się nim opiekowała zostali zaatakowani, prawdopodobnie siekierą. Niestety, mężczyzna zginął, a kobieta została zabrana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Służby na tę chwilę nie udzielają szczegółowych informacji. – Jesteśmy na etapie śledztwa więc mogę jedynie potwierdzić, że w Kaniach doszło do poważnego zdarzenia i że mamy jedną osobę zatrzymaną w sprawie. O szczegóły proszę pytać prokuraturę – mówi nam asp. Monika Orlik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Zwróciliśmy się więc w tej sprawie do stołecznej prokuratury. – Na tę chwilę możemy potwierdzić, że w Kaniach doszło do zabójstwa i usiłowania zabójstwa, a także że zatrzymano jedną osobę w sprawie. Do czasu realizacji czynności procesowych z osobą zatrzymaną, ze względu na dobro prowadzonego śledztwa nie możemy udzielić szczegółowych informacji. Wszystko zależy od wyniku tych czynności – mówi nam prok. Marcin Przestrzelski, zastępca rzecznik prasowego Prokuratury Okręgowej w Warszawie.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.