reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

25

12 2020

Żabia Wola chce przedłużenia konsultacji w sprawie CPK


Grodzisk News


foto: KPF/WizualizacjaŻabia Wola chce przedłużenia konsultacji w sprawie CPK - Grodzisk News


Wójt Żabiej Woli Piotr Rybka wystąpił z pismem do Spółki CPK w sprawie wydłużenia terminu przeprowadzanych konsultacji społecznych w sprawie dokumentów planistycznych dotyczących Centralnego Portu Komunikacyjnego. Argumentem, który ma za tym przemawiać, jest ograniczony dostęp mieszkańców do pełni wiedzy o dokumentach w związku z epidemią.


reklama Grodzisk mazowiecki

Chodzi o konsultacje społeczne obejmujące „Strategiczne Studium Lokalizacyjne Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego" wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

–W związku z wprowadzonym na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii i związanych z tym szeroko rozumianych ograniczeń a także okresem świątecznym wnoszę o zmianę terminu konsultacji społecznych poprzez jego wydłużenie – czytamy w piśmie sygnowanym przez wójta Piotra Rybkę.

I dalej: – Końcowy termin składania uwag i wniosków wyznaczono na 31 grudnia 2020, termin ten wprowadza niepokój wśród mieszkańców Gminy Żabia Wola, jako że związany jest z ograniczonym dostępem zapoznania się z konsultowanymi dokumentami, a tym samym z możliwością wypowiedzenia się we wskazanym czasie – argumentuje włodarz.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

ŁADNA SZOPKA

MICHAŁ
26-12-2020 12:50

reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.