TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

05 2022

Za tydzień wielki finał Lotto Superligi w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: bogoriagrodzisk.plZa tydzień wielki finał Lotto Superligi w Grodzisku - Grodzisk News


Już 5 czerwca w hali przy ul. Westfala w Grodzisku odbędzie się wielki finał Lotto Superligi. Dartom Bogoria Grodziska Mazowiecki podejmie Lotto Polski Cukier Gwiazdę Bydgoszcz.


Zapowiada się wielkie święto tenisa stołowego w Grodzisku. W hali przy Westfala zagrają dwie najlepsze drużyny tego sezonu. Nasi zawodnicy mocno trenują, a do grupy treningowej Bogorii przed finałem dołączyli Damian Węderlich oraz Andrew Baggaley, którzy mają dodatkowo pomóc Markowi Badowskiemu, Pavlowi Siruckowi i Sunowi Shiyu w jaki najlepszym przygotowaniu do finałowej rywalizacji. Niestety są też złe wieści – niemal pewna ze względu na kontuzję jest absencja Miłosza Redzimskiego i Panagiotisa Gionisa.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Siłą rywala z kolei jest równy skład i znakomita atmosfera. Z trójki Artur Grela, Vladislav Ursu oraz Slava Burov trudno wskazać najsłabsze ogniwo oraz zdecydowanego lidera. Chociaż najlepszy bilans indywidualny z tej trójki w tym sezonie ma Mołdawianin Ursu. Dodatkowo bydgoszczanie naprawdę dobrze radzą sobie w grach podwójnych.

Należy pamiętać, że wielkim atutem Bogorii będzie własna hala i publiczność, choć i tych z Bydgoszczy nie zabranie – ma być ich blisko setka, a do Grodziska przyjadą specjalnymi autobusami. Szykuje się znakomite show przy pełnych trybunach. Co ciekawe, organizatorzy meczu domówili dodatkowe trybuny, a podczas finału nie zabraknie dodatkowych atrakcji i niespodzianek.

Finał rozpocznie się o godz. 15.00.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.