reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

06 2023

Wypadek w Maryninie. Kierowca busa uderzył w drzewo


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelnik DawidWypadek w Maryninie. Kierowca busa uderzył w drzewo - Grodzisk News


Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na ul. Mazowieckiej w Maryninie. Około godz. 15.00 kierowca busa uderzył w przydrożne drzewo i został zakleszczony w pojeździe strażacy pracowali nad wydobyciem go z wnętrza. Jak poinformowali policjanci, poszkodowany trafi do szpitala.


Zgłoszenie o wypadku strażacy otrzymali tuż po godz. 15.00. – O 15.02 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na ul. Mazowieckiej w Maryninie. Na miejscu okazało się, że kierowca busa uderzył w drzewo i jest zakleszczony w pojeździe. Mężczyzna podróżował sam – powiedział nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jak doszło do wypadku – tego na razie nie wiadomo. – Kierujący Fordem Transitem z nieznanych na razie przyczyn zjechał na lewy pas, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Będzie hospitalizowany, ale obrażenia, które odniósł nie zagrażają życiu – dodaje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Na drodze w Maryninie są utrudnienia, ale... – Ruch odbywa się wahadłowo i jest regulowany na miejscu – dodaje rzeczniczka grodziskiej policji.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.