reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

06 2023

Wypadek w Maryninie. Kierowca busa uderzył w drzewo


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelnik DawidWypadek w Maryninie. Kierowca busa uderzył w drzewo - Grodzisk News


Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na ul. Mazowieckiej w Maryninie. Około godz. 15.00 kierowca busa uderzył w przydrożne drzewo i został zakleszczony w pojeździe strażacy pracowali nad wydobyciem go z wnętrza. Jak poinformowali policjanci, poszkodowany trafi do szpitala.


Zgłoszenie o wypadku strażacy otrzymali tuż po godz. 15.00. – O 15.02 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na ul. Mazowieckiej w Maryninie. Na miejscu okazało się, że kierowca busa uderzył w drzewo i jest zakleszczony w pojeździe. Mężczyzna podróżował sam – powiedział nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jak doszło do wypadku – tego na razie nie wiadomo. – Kierujący Fordem Transitem z nieznanych na razie przyczyn zjechał na lewy pas, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Będzie hospitalizowany, ale obrażenia, które odniósł nie zagrażają życiu – dodaje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Na drodze w Maryninie są utrudnienia, ale... – Ruch odbywa się wahadłowo i jest regulowany na miejscu – dodaje rzeczniczka grodziskiej policji.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.