TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

18

01 2023

Wypadek na Okulickiego. Samochód potrącił pieszego


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelnik JakubWypadek na Okulickiego. Samochód potrącił pieszego - Grodzisk News


W środowe popołudnie u zbiegu ulic Armii Krajowej i Okulickiego w Grodzisku Mazowieckim samochód osobowy potrącił pieszego. Są utrudnienia w ruchu.


Informację o zdarzeniu przekazał nam czytelnik. – Na skrzyżowaniu Armii Krajowej i Okulickiego był wypadek. Prawdopodobnie potrącenie pieszego. Na miejscu dużo służb – poinformował Jakub, który również przesłał nam zdjęcia z miejsca zdarzenia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do wypadku doszło tuż po godz. 18.00. – Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 18.10. Na przejściu dla pieszych na ul. Okulickiego samochód marki Renault potrącił mężczyznę w wieku 58 lat. Trafił on do szpitala – mówi nam asp. szt. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Wypadek spowodował utrudnienia w ruchu. – W miejscu zdarzenia są utrudnienia. Policjanci prowadzą czynności mające ustalić okoliczności wypadku. Kierują również ruchem – dodaje rzecznik grodziskiej policji.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Wypadek na Okulickiego. Samochód potrącił pieszego - Grodzisk Newsfoto: Czytelniczka Zofia


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

To przejście jest od lat mega niebezpieczne, szczególnie tak jak dziś wieczorem przy padającym deszczu. Aż się prosi o wysepkę na środki drogi i podzielenie przejścia, tam jest strasznie szeroka jezdnia. Ale urzędnicy są bardziej zajęci kolejnymi sprawami deweloperów panujących w tym mieście.

Andrzej
18-01-2023 20:58

Bardzo niebezpieczne przejscie. Sporo takich jest w Grodzisku. Ciemno, oznakowanie poziome starte, pionowe zwykle - nieodblaskowe, dodatkowo znaki ustawiane w krzakach, w znacznej odleglosci od krawedzi jezdni. Troche popada, pieszy w ciemnym ubraniu i nieszczescie gotowe...

z11
18-01-2023 22:53

To nie pirwszy wypadek w tym miejscu. Wiele innych przejść w mieście woła o pomste do nieba.
Możemy to zmieńić.
Nie głosujcie na nieudaczników z parti telewizyjnych!
Alternatywą jest Ruch Dobrobytu i Pokoju.

Przestańcie marnować publiczne pieniądze
19-01-2023 00:13

pokaż wszystkie komentarze (20)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.