TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

28

10 2022

Wypadek z udziałem busa w Józefinie. Ciężarna kobieta w szpitalu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsWypadek z udziałem busa w Józefinie. Ciężarna kobieta w szpitalu - Grodzisk News


W piątkowe popołudnie na drodze serwisowej przy trasie S8 w Józefnie doszło do zderzenia samochodu osobowego i busa, który przewoził około 25 osób. Jadąca nim kobieta w ciąży trafiła do szpitala.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W miejscowości Józefina doszło do wypadku busa. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej, kilka karetek pogotowia oraz policjanci – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – O godz. 17.56 wpłynęło do nas zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Józefina. Nie znamy jeszcze szczegółów. Natomiast wiemy, że zderzyły się tam dwa pojazdy a jednym z nich był bus, który przewoził 25 osób. Z tego pojazdu trzy osoby zostały poszkodowane w tym kobieta w ciąży. Działania strażaków polegają na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy przedmedycznej poszkodowanym. W tej chwili zostali już oni przekazani zespołowi ratownictwa medycznego i po przebadaniu zostaną podjęte decyzje o ewentualnej hospitalizacji. Więcej na tę chwilę powiedzieć nie możemy – mówi nam Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i dwa z OSP Żelechów, jest pogotowie i policja.

AKTUALIZACJA GODZ. 19.25
Okazało się, że tylko jedna z trzech osób poszkodowanych została zabrana do szpitala. – Ratownicy medyczni do szpitala zabrali jedynie ciężarną kobietę. Pozostałe dwie osoby pozostały na miejscu. Droga serwisowa przy S8 jest całkowicie zablokowana – informuje Krzysztof Stefaniak.

Po podróżnych przyjechał zastępczy bus i nim ruszyli w dalszą trasę.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Kolejne 2 osoby tez trafily do szpitala: do Grodziska oraz Warszawy.

:)
28-10-2022 22:55
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.