reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

10 2022

Wypadek z udziałem busa w Józefinie. Ciężarna kobieta w szpitalu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsWypadek z udziałem busa w Józefinie. Ciężarna kobieta w szpitalu - Grodzisk News


W piątkowe popołudnie na drodze serwisowej przy trasie S8 w Józefnie doszło do zderzenia samochodu osobowego i busa, który przewoził około 25 osób. Jadąca nim kobieta w ciąży trafiła do szpitala.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W miejscowości Józefina doszło do wypadku busa. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej, kilka karetek pogotowia oraz policjanci – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – O godz. 17.56 wpłynęło do nas zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Józefina. Nie znamy jeszcze szczegółów. Natomiast wiemy, że zderzyły się tam dwa pojazdy a jednym z nich był bus, który przewoził 25 osób. Z tego pojazdu trzy osoby zostały poszkodowane w tym kobieta w ciąży. Działania strażaków polegają na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy przedmedycznej poszkodowanym. W tej chwili zostali już oni przekazani zespołowi ratownictwa medycznego i po przebadaniu zostaną podjęte decyzje o ewentualnej hospitalizacji. Więcej na tę chwilę powiedzieć nie możemy – mówi nam Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i dwa z OSP Żelechów, jest pogotowie i policja.

AKTUALIZACJA GODZ. 19.25
Okazało się, że tylko jedna z trzech osób poszkodowanych została zabrana do szpitala. – Ratownicy medyczni do szpitala zabrali jedynie ciężarną kobietę. Pozostałe dwie osoby pozostały na miejscu. Droga serwisowa przy S8 jest całkowicie zablokowana – informuje Krzysztof Stefaniak.

Po podróżnych przyjechał zastępczy bus i nim ruszyli w dalszą trasę.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Kolejne 2 osoby tez trafily do szpitala: do Grodziska oraz Warszawy.
:)


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.