TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

03

01 2021

Jest wykonawca kompleksu basenów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Jedna z większych inwestycji w infrastrukturę rekreacyjną w regionie staje się faktem. Urzędnicy wybrali firmę, która zaprojektuje i wybuduje kompleks basenów letnich z zapleczem sanitarnym, boiskami wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Strzeniówce.


Gmina Nadarzyn nie ma warunków, aby zorganizować kąpielisko w naturalnym zbiorniku, więc zdecydowano się na wybudowanie kompleksu basenów w Strzeniówce – na terenach rekreacyjnych przy ul. Działkowej. W grudniu ogłoszono przetarg na to zadanie. Zakłada on m.in. budowę trzech basenów zewnętrznych z pomostami, mini wodny plac zabaw, dwie zjeżdżalnie wodne, całoroczny pawilon świetlicowy z kawiarenką, boiska do piłki nożnej plażowej i siatkówki, duże jacuzzi na 8 osób, przebieralnie wraz z toaletami, teren do plażowania. Nie zabraknie parkingu, teren zostanie oświetlony i objęty monitoringiem.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Urzędnicy wybrali już wykonawcę tej inwestycji. Do realizacji zadania chętne były dwie firmy. Jedna oferta opiewała na 4,98 mln zł, natomiast druga na równe 6 mln zł. Urzędnicy choć planowali wydać 4,5 mln zł zdecydowali się na tę tańszą propozycję złożoną przez firmę Timber PROJECT z Warszawy. Dodatkowo ta propozycja zawierała dłuższy o 12 miesięcy (łącznie 72 miesiące) okres gwarancji.

Urzędnicy zapowiadali w listopadzie, że inwestycje chcą zrealizować dość szybko, bo do połowy 2021 r. Takie też terminy zawarto w przetargu. Prace projektowe wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę lub zgłoszenia robót wyznaczono na 28 lutego 2021 r., a prace budowlane powinny się zakończyć do 31 maja 2021 r.

Jest wykonawca kompleksu basenów - Grodzisk News

💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.