reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

01 2021

Jest wykonawca kompleksu basenów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Gmina NadarzynJest wykonawca kompleksu basenów - Grodzisk News


Jedna z większych inwestycji w infrastrukturę rekreacyjną w regionie staje się faktem. Urzędnicy wybrali firmę, która zaprojektuje i wybuduje kompleks basenów letnich z zapleczem sanitarnym, boiskami wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Strzeniówce.


Gmina Nadarzyn nie ma warunków, aby zorganizować kąpielisko w naturalnym zbiorniku, więc zdecydowano się na wybudowanie kompleksu basenów w Strzeniówce – na terenach rekreacyjnych przy ul. Działkowej. W grudniu ogłoszono przetarg na to zadanie. Zakłada on m.in. budowę trzech basenów zewnętrznych z pomostami, mini wodny plac zabaw, dwie zjeżdżalnie wodne, całoroczny pawilon świetlicowy z kawiarenką, boiska do piłki nożnej plażowej i siatkówki, duże jacuzzi na 8 osób, przebieralnie wraz z toaletami, teren do plażowania. Nie zabraknie parkingu, teren zostanie oświetlony i objęty monitoringiem.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Urzędnicy wybrali już wykonawcę tej inwestycji. Do realizacji zadania chętne były dwie firmy. Jedna oferta opiewała na 4,98 mln zł, natomiast druga na równe 6 mln zł. Urzędnicy choć planowali wydać 4,5 mln zł zdecydowali się na tę tańszą propozycję złożoną przez firmę Timber PROJECT z Warszawy. Dodatkowo ta propozycja zawierała dłuższy o 12 miesięcy (łącznie 72 miesiące) okres gwarancji.

Urzędnicy zapowiadali w listopadzie, że inwestycje chcą zrealizować dość szybko, bo do połowy 2021 r. Takie też terminy zawarto w przetargu. Prace projektowe wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę lub zgłoszenia robót wyznaczono na 28 lutego 2021 r., a prace budowlane powinny się zakończyć do 31 maja 2021 r.

Jest wykonawca kompleksu basenów - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.