reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

01 2021

Jest wykonawca kompleksu basenów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Gmina NadarzynJest wykonawca kompleksu basenów - Grodzisk News


Jedna z większych inwestycji w infrastrukturę rekreacyjną w regionie staje się faktem. Urzędnicy wybrali firmę, która zaprojektuje i wybuduje kompleks basenów letnich z zapleczem sanitarnym, boiskami wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Strzeniówce.


Gmina Nadarzyn nie ma warunków, aby zorganizować kąpielisko w naturalnym zbiorniku, więc zdecydowano się na wybudowanie kompleksu basenów w Strzeniówce – na terenach rekreacyjnych przy ul. Działkowej. W grudniu ogłoszono przetarg na to zadanie. Zakłada on m.in. budowę trzech basenów zewnętrznych z pomostami, mini wodny plac zabaw, dwie zjeżdżalnie wodne, całoroczny pawilon świetlicowy z kawiarenką, boiska do piłki nożnej plażowej i siatkówki, duże jacuzzi na 8 osób, przebieralnie wraz z toaletami, teren do plażowania. Nie zabraknie parkingu, teren zostanie oświetlony i objęty monitoringiem.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Urzędnicy wybrali już wykonawcę tej inwestycji. Do realizacji zadania chętne były dwie firmy. Jedna oferta opiewała na 4,98 mln zł, natomiast druga na równe 6 mln zł. Urzędnicy choć planowali wydać 4,5 mln zł zdecydowali się na tę tańszą propozycję złożoną przez firmę Timber PROJECT z Warszawy. Dodatkowo ta propozycja zawierała dłuższy o 12 miesięcy (łącznie 72 miesiące) okres gwarancji.

Urzędnicy zapowiadali w listopadzie, że inwestycje chcą zrealizować dość szybko, bo do połowy 2021 r. Takie też terminy zawarto w przetargu. Prace projektowe wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę lub zgłoszenia robót wyznaczono na 28 lutego 2021 r., a prace budowlane powinny się zakończyć do 31 maja 2021 r.

Jest wykonawca kompleksu basenów - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.