reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

28

02 2024

HAU-HAU SHOW – interaktywne widowisko dla dzieci. Wiemy kto wygrał bilety


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatoraHAU-HAU SHOW – interaktywne widowisko dla dzieci. Wiemy kto wygrał bilety - Grodzisk News


HAU-HAU SHOW – pod takim tytułem odbędzie się interaktywne widowisko dla najmłodszych. Choć występ odbędzie się w marcu to już dziś wiemy, kto wygrał u nas podwójne zaproszenia na występ. Szczegóły poniżej.


Widowisko odbędzie się w sochaczewskim centrum kultury 24 marca. A o czym będzie? – Pewnego dnia szczenięta decydują, że nie chcą nudzić się w domu – są gotowe na prawdziwą przygodę i wyruszą w poszukiwaniu skarbów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zamieniają meble w swoim pokoju w statek, ale czym jest statek bez kapitana? Kto będzie kapitanem? Najpierw spotykają złego, głodnego rekina. A może ktoś wie, co rekin je na obiad? Jasne, dzieciaki wiedzą!

Szczenięta przygotowują pyszny posiłek dla rekina, a dzięki małym widzom są w stanie nie tylko nakarmić go, ale także zaprzyjaźnić się z olbrzymem! Ale co to jest na horyzoncie? To prawdziwi piraci! Ratunku! Co stało się dalej z naszą dzielną ekipą, możecie dowiedzieć się z interaktywnego spektaklu dla najmłodszych: „Hau-Hau Show". Zapraszamy do krainy przygód i dziecięcej wyobraźni!

Dzieci aktywnie uczestniczą w spektaklu: pomagają szczeniakom znaleźć tajemniczą wyspę, walczą z piratami, uczą się tańców pirackich, rzucają ogromne bomby, zbierają owoce, tańczą i śpiewają. A wszystko po to, by dobrze się bawić.

Widowisko przeznaczone jest dla dzieci od 3 roku życia (dzieci do 3 lat wchodzą bezpłatnie, siedzą na kolanach rodzica). Spektakl składa się z 2 części (40 minut i 25 minut) oraz 15-minutowej przerwy.

Bilety mnożna kupić tutaj, a także wygrać je u nas.

Dwie osoby, które dziś, 27 lutego punktualnie o godz. 19.00, jako pierwsze przyślą maila pod adresem: adam.fabisiewicz@grodzisknews.pl, w treści wpisując " HAU-HAU SHOW", otrzymają podwójne zaproszenia na wydarzenie 24 marca. W treści maila konkursowego należy również podać imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego*. Wynik ogłosimy 28 lutego.

*Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody przez jego uczestników na przekazanie powyższych danych wyłącznie do wiadomości redakcji. W przypadku zaś dwóch zwycięskich osób oznaczać będzie również zgodę na publikację imienia i nazwiska w informacji o wynikach konkursu.

ZWYCIĘZCY
Podwójne bilety (dla osoby dorosłej i dziecka) zdobyli Mirosława Kwiecińska i Piotr Zielonka. Gratulujemy! Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie. Wszystkim zaś dziękujemy za udział w konkursie.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.