reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

28

02 2024

HAU-HAU SHOW – interaktywne widowisko dla dzieci. Wiemy kto wygrał bilety


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatoraHAU-HAU SHOW – interaktywne widowisko dla dzieci. Wiemy kto wygrał bilety - Grodzisk News


HAU-HAU SHOW – pod takim tytułem odbędzie się interaktywne widowisko dla najmłodszych. Choć występ odbędzie się w marcu to już dziś wiemy, kto wygrał u nas podwójne zaproszenia na występ. Szczegóły poniżej.


Widowisko odbędzie się w sochaczewskim centrum kultury 24 marca. A o czym będzie? – Pewnego dnia szczenięta decydują, że nie chcą nudzić się w domu – są gotowe na prawdziwą przygodę i wyruszą w poszukiwaniu skarbów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zamieniają meble w swoim pokoju w statek, ale czym jest statek bez kapitana? Kto będzie kapitanem? Najpierw spotykają złego, głodnego rekina. A może ktoś wie, co rekin je na obiad? Jasne, dzieciaki wiedzą!

Szczenięta przygotowują pyszny posiłek dla rekina, a dzięki małym widzom są w stanie nie tylko nakarmić go, ale także zaprzyjaźnić się z olbrzymem! Ale co to jest na horyzoncie? To prawdziwi piraci! Ratunku! Co stało się dalej z naszą dzielną ekipą, możecie dowiedzieć się z interaktywnego spektaklu dla najmłodszych: „Hau-Hau Show". Zapraszamy do krainy przygód i dziecięcej wyobraźni!

Dzieci aktywnie uczestniczą w spektaklu: pomagają szczeniakom znaleźć tajemniczą wyspę, walczą z piratami, uczą się tańców pirackich, rzucają ogromne bomby, zbierają owoce, tańczą i śpiewają. A wszystko po to, by dobrze się bawić.

Widowisko przeznaczone jest dla dzieci od 3 roku życia (dzieci do 3 lat wchodzą bezpłatnie, siedzą na kolanach rodzica). Spektakl składa się z 2 części (40 minut i 25 minut) oraz 15-minutowej przerwy.

Bilety mnożna kupić tutaj, a także wygrać je u nas.

Dwie osoby, które dziś, 27 lutego punktualnie o godz. 19.00, jako pierwsze przyślą maila pod adresem: adam.fabisiewicz@grodzisknews.pl, w treści wpisując " HAU-HAU SHOW", otrzymają podwójne zaproszenia na wydarzenie 24 marca. W treści maila konkursowego należy również podać imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego*. Wynik ogłosimy 28 lutego.

*Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody przez jego uczestników na przekazanie powyższych danych wyłącznie do wiadomości redakcji. W przypadku zaś dwóch zwycięskich osób oznaczać będzie również zgodę na publikację imienia i nazwiska w informacji o wynikach konkursu.

ZWYCIĘZCY
Podwójne bilety (dla osoby dorosłej i dziecka) zdobyli Mirosława Kwiecińska i Piotr Zielonka. Gratulujemy! Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie. Wszystkim zaś dziękujemy za udział w konkursie.





💬︎   dodaj komentarz








📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE



💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE



odwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.