reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

06

09 2023

Wychowanek LKS-u Chlebnia piłkarzem Wisły Kraków!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Wychowanek LKS-u Chlebnia piłkarzem Wisły Kraków! - Grodzisk News


17-letni wychowanek piłkarskiego klubu LKS Chlebnia Kajetan Świętochowski wkracza na poważnie w świat piłki seniorskiej. Młody zawodnik podpisał kontrakt z Wisłą Kraków.


Zawodnik z rocznika 2006 przyciąga uwagę skautów z polskich i europejskich klubów. Pod koniec maja spędził czas na testach w Belgii, gdzie trenował i grał w takich zespołach jak: Anderlecht Bruksela i Royale Union Saint-Gilloise.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W lipcu zaś młody talent został zaproszony na testy do Wisły Kraków i Stali Rzeszów. Świetnie zapowiadającą sie przyszłość Świętochowskiego mogły postawić pod znakiem zapytania kontuzja i związana z nią operacja.

Klub z Chlebni oficjalnie jednak potwierdził, że piłkarz podpisał kontrakt z Wisłą. – Mimo kontuzji, której nasz wychowanek nabawił się podczas sparingu rozgrywanego w barwach ,,Białej Gwiazdy" i operacji z nią związanej, zainteresowanie ,,Świętym" i pokładane w nim nadzieje, sprawiły, że młody zawodnik jeszcze w tym okienku transferowym dołącza do klubu z Krakowa !
Jesteśmy szczęśliwi i wierzymy, że Kajetan szybko wróci do pełni zdrowia i pokaże swoje nieprzeciętne umiejętności, reprezentując już Wisłę Kraków! – poinforomował w mediach społecznościowych macierzysty klub "Świętego"


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.