TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

06

09 2023

Wychowanek LKS-u Chlebnia piłkarzem Wisły Kraków!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


17-letni wychowanek piłkarskiego klubu LKS Chlebnia Kajetan Świętochowski wkracza na poważnie w świat piłki seniorskiej. Młody zawodnik podpisał kontrakt z Wisłą Kraków.


Zawodnik z rocznika 2006 przyciąga uwagę skautów z polskich i europejskich klubów. Pod koniec maja spędził czas na testach w Belgii, gdzie trenował i grał w takich zespołach jak: Anderlecht Bruksela i Royale Union Saint-Gilloise.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W lipcu zaś młody talent został zaproszony na testy do Wisły Kraków i Stali Rzeszów. Świetnie zapowiadającą sie przyszłość Świętochowskiego mogły postawić pod znakiem zapytania kontuzja i związana z nią operacja.

Klub z Chlebni oficjalnie jednak potwierdził, że piłkarz podpisał kontrakt z Wisłą. – Mimo kontuzji, której nasz wychowanek nabawił się podczas sparingu rozgrywanego w barwach ,,Białej Gwiazdy" i operacji z nią związanej, zainteresowanie ,,Świętym" i pokładane w nim nadzieje, sprawiły, że młody zawodnik jeszcze w tym okienku transferowym dołącza do klubu z Krakowa !
Jesteśmy szczęśliwi i wierzymy, że Kajetan szybko wróci do pełni zdrowia i pokaże swoje nieprzeciętne umiejętności, reprezentując już Wisłę Kraków! – poinforomował w mediach społecznościowych macierzysty klub "Świętego"


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.