12 10 2020

Wózek dla Barierołamacza. Pomóżmy Arturowi w zbiórce!

12.10.2020, godz.: 12:13
Wózek dla Barierołamacza. Pomóżmy Arturowi w zbiórce!
fot. pomagam.pl

Poznajcie Artura! My znamy go bardzo dobrze – to młody, aktywny, pełen pozytywnej energii, zarażający uśmiechem człowiek. Nic sobie nie robi z wózka, na którym musi się poruszać i stara się przełamywać bariery architektoniczne i mentalne. Walczy o nich zniesienie! Możemy mu w tym pomóc, wspierają zbiórkę pieniędzy na zakup nowego wózka!

Artur Świercz mieszka w Pruszkowie, ale przełamywanie barier krzewi, gdzie tylko się da – w całym regionie. To działacz społeczny, nigdy nie myślący tylko o sobie. A ma marzenia, takie zwyczajne, żeby bez trudu przemieszczać z miejsca na miejsce, żeby po prostu zwyczajnie żyć.

Artur, żeby spełnić swoje marzenia potrzebuje specjalistycznego wózka, którego koszt przekracza jego finansowe możliwości ( stary wózek, niestety nie jest już sprawny ).

Każdy z nas może pomóc Arturowi przez wpłatę nawet drobnej kwoty lub udostępnienie tej wiadomości dalej. Wpłacać pieniądze można TUTAJ.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.