TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

12

07 2015

Wodny plac zabaw już otwarty


Grodzisk News


Wodny plac zabaw już otwarty - Grodzisk News


Długo wyczekiwana inwestycja, zwłaszcza przez najmłodszych mieszkańców grodziskiej gminy, już dostępna. Wodny plac zabaw, który ochłodzi w gorące dni został dziś oficjalnie otwarty.


REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Pierwotnie obiekt miał być dostępny od początku lipca, jednak nastąpił delikatny poślizg i termin przesunięto na dziś. Otwarcie wodnego placu zabaw z fontannami oraz siłownią zaplanowano na godz. 13.00 i tak też się stało. Mnóstwo rodziców z dziećmi przybyło, aby obejrzeć i wypróbować nowe miejsce. Organizatorzy przygotowali dla chętnych darmowe lody i napoje, zadbano też o oprawę muzyczną.

Na otwarciu nie zabrakło burmistrza Grodziska Mazowieckiego. ? Bardzo się cieszę, że taki obiekt powstał. Chciałbym serdecznie podziękować m.in. panu Mariuszowi Smysło, dyrektorowi Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grodzisku Mazowieckim, panu Stanisławowi Olkowskiemu z naszego magistratu, który sprawnie przeprowadził w gminie już tak wiele inwestycji. Dziękuję także innym osobom, które przyczyniły się do powstania tego wspaniałego miejsca. Dzieciakom natomiast życzę wspaniałej zabawy ? powiedział Grzegorz Benedykciński.

Następnie rozciągnięto wstęgę, którą przecięły dzieci. Ta po chwili była już w kawałkach, a mali mieszkańcy opanowali obiekt.

Wodny plac zabaw będzie otwarty dla każdego codziennie od godz. 9.00 do 21.00. Ma on być dostępny do połowy września, oczywiście o ile pogoda pozwoli. Dziś dopisała.

...

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.