reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

07 2015

Wodny plac zabaw już otwarty


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Wodny plac zabaw już otwarty - Grodzisk News


Długo wyczekiwana inwestycja, zwłaszcza przez najmłodszych mieszkańców grodziskiej gminy, już dostępna. Wodny plac zabaw, który ochłodzi w gorące dni został dziś oficjalnie otwarty.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Pierwotnie obiekt miał być dostępny od początku lipca, jednak nastąpił delikatny poślizg i termin przesunięto na dziś. Otwarcie wodnego placu zabaw z fontannami oraz siłownią zaplanowano na godz. 13.00 i tak też się stało. Mnóstwo rodziców z dziećmi przybyło, aby obejrzeć i wypróbować nowe miejsce. Organizatorzy przygotowali dla chętnych darmowe lody i napoje, zadbano też o oprawę muzyczną.

Na otwarciu nie zabrakło burmistrza Grodziska Mazowieckiego. ? Bardzo się cieszę, że taki obiekt powstał. Chciałbym serdecznie podziękować m.in. panu Mariuszowi Smysło, dyrektorowi Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grodzisku Mazowieckim, panu Stanisławowi Olkowskiemu z naszego magistratu, który sprawnie przeprowadził w gminie już tak wiele inwestycji. Dziękuję także innym osobom, które przyczyniły się do powstania tego wspaniałego miejsca. Dzieciakom natomiast życzę wspaniałej zabawy ? powiedział Grzegorz Benedykciński.

Następnie rozciągnięto wstęgę, którą przecięły dzieci. Ta po chwili była już w kawałkach, a mali mieszkańcy opanowali obiekt.

Wodny plac zabaw będzie otwarty dla każdego codziennie od godz. 9.00 do 21.00. Ma on być dostępny do połowy września, oczywiście o ile pogoda pozwoli. Dziś dopisała.

...

💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.