reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

21

09 2020

Wielkie sprzątanie w regionie [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Wielkie sprzątanie w regionie [FOTO] - Grodzisk News


19 września upłynął w całym powiecie pod znakiem wielkiego sprzątania w ramach ogólnoświatowej akcji "Sprzątanie świata". W Polsce już po raz 27., a i w regionie kolejny rok z rzędu. Chętnych do sprzątania i pomocy nie brakowało.


Akcja, w którą zaangażowała się duża część mieszkańców powiatu grodziskiego, odbyła się jednocześnie w siedmiu lokalizacjach: Grodzisku Mazowieckim, Jaktorowie, Adamowiźnie, Książenicach, Czarnym Lesie, Milanówku oraz Podkowie Leśnej. Akcję wsparły wszystkie samorządy oraz liczne stowarzyszenia, w tym: Liga Ochrony Przyrody, Bibuła Milanowska, Dendropolis, Działamy Razem, Musszelka, Nowa Droga oraz ZHP, których członkowie w określonych punktach w całym powiecie wydawali mieszkańcom worki na śmieci. ? Naszym celem było przede wszystkim aktywizowanie lokalnej społeczności w pozytywnym celu, dla dobra ogółu - w tym przypadku chodziło o uprzątnięcie lasów, dróg oraz osiedli ze śmieci. Pozytywny odbiór akcji przez mieszkańców i ich wysoki poziom zaangażowania przerósł nasze oczekiwania. Bardzo cieszymy się, że tak wiele osób chce zadbać o czystą przestrzeń publiczną w naszym powiecie ? mówi Mirosław Kaznowski, współprzewodniczący grodziskiego koła Partii Zielonych, organizującego sprzątanie. Tymczasem zobaczcie zdjęcia...
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Kto wierzył w "krasnoludki" ten rozczarowany.!!!
śmieć


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.