reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

04 2023

Wieczorny pożar w Starych Budach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsWieczorny pożar w Starych Budach - Grodzisk News


Pięć zastępów straży pożarnej brało udział w akcji gaśniczej, która miała miejsce w piątkowy wieczór w Starych Budach.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Wczoraj około godz. 22.00 był pożar w Starych Budach. Na miejscu było kilka wozów strażackich – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – Około godz. 21.05 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze lasu w Starych Budach przy ul. Radziejowickiej. Na miejsce zadysponowano pięć zastępów: dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz dwa zastępy z OSP Jaktorów i jeden z OSP Międzyborów. Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się paliły się pocięte kawałki drzew na zadrzewionej i nieogrodzonej działce. Nasze działania polegały na ugaszeniu tej hałdy pozostałości roślinnych, która miała wymiary około 15x10 metrów – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

W trakcie działań zauważono, że na terenie znajduje się ziemianka. – W środku były elementy wyposażenia m.in. meble i artykuły z tworzywa sztucznego. Na miejsce zadysponowano patrol policji, teren przeszukano. Nikogo na terenie całej posesji nie było, nikt nie odniósł obrażeń – dodają strażacy.

Działania zostały zakończone o godz. 22.15.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.