reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

28

02 2024

Wieczorny pożar w Milanówku. Jedna osoba w szpitalu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsWieczorny pożar w Milanówku. Jedna osoba w szpitalu - Grodzisk News


We wtorkowy wieczór przy ul. Sosnowej w Milanówku wybuchł pożar. Spaleniu uległ samochód osobowy, a jedna osoba z poparzeniami trafiła do szpitala.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Wczoraj wieczorem w Milanówku przy ul. Sosnowej doszło do pożaru. Na miejscu było kilka zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – O godz. 19.19 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze w warsztacie samochodowym przy ul. Sosnowej w Milanówku. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej: trzy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Milanówek. Gdy strażacy dotarli pod wskazany adres, patrol policji był już na miejscu. Przy bramie wjazdowej znajdował się mężczyzna z poparzeniami rąk i głowy. Płonął też znajdujący się na posesji samochód marki Dacia znajdujący się pod dachem w pobliżu garażu – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy przedmedycznej poszkodowanemu, przekazaniu go zespołowi ratownictwa medycznego oraz ugaszeniu pożaru – dodaje.

Asp. Stefaniak poinformował, że poszkodowany trafił do szpitala, a spaleniu uległy wspomniana dacia i zadaszenie. Nadpalony został samochód marki Hyundai, który stał w pobliżu. Okopcony został również garaż.

Działania strażacy zakończyli około godz. 21.00

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

CZY TEN HENRYK TO JEST W KILKU OSOBACH/ JEST WSZĘDZIE GRODZISK MAZOWIECKI I OKOLICE, MILANÓWEK, BRWINÓW, PRUSZKÓW, ŻYRARDÓW I INNE MIEJSCOWOŚCI. CO SIĘ NIE STANIE TO HENRYK INFORMUJE O WSZYSTKIM. MOŻE ZMIEŃCIE TA ŚPIEWKĘ O TYM HENRYKU.

MIESZKANKA
29-02-2024 21:39
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.