reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

28

02 2024

Wieczorny pożar w Milanówku. Jedna osoba w szpitalu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsWieczorny pożar w Milanówku. Jedna osoba w szpitalu - Grodzisk News


We wtorkowy wieczór przy ul. Sosnowej w Milanówku wybuchł pożar. Spaleniu uległ samochód osobowy, a jedna osoba z poparzeniami trafiła do szpitala.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Wczoraj wieczorem w Milanówku przy ul. Sosnowej doszło do pożaru. Na miejscu było kilka zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – O godz. 19.19 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze w warsztacie samochodowym przy ul. Sosnowej w Milanówku. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej: trzy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Milanówek. Gdy strażacy dotarli pod wskazany adres, patrol policji był już na miejscu. Przy bramie wjazdowej znajdował się mężczyzna z poparzeniami rąk i głowy. Płonął też znajdujący się na posesji samochód marki Dacia znajdujący się pod dachem w pobliżu garażu – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy przedmedycznej poszkodowanemu, przekazaniu go zespołowi ratownictwa medycznego oraz ugaszeniu pożaru – dodaje.

Asp. Stefaniak poinformował, że poszkodowany trafił do szpitala, a spaleniu uległy wspomniana dacia i zadaszenie. Nadpalony został samochód marki Hyundai, który stał w pobliżu. Okopcony został również garaż.

Działania strażacy zakończyli około godz. 21.00

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.