reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

11 2023

Wieczorny pożar w gminie Jaktorów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsWieczorny pożar w gminie Jaktorów - Grodzisk News


W poniedziałkowy wieczór w miejscowości Sade Budy na terenie gminy Jaktorów doszło do pożaru pustostanu. Na miejscu było łącznie osiem zastępów straży pożarnej.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Wczoraj wieczorem był pożar domu na ul. Królowej Marysieńki w miejscowości Sade Budy. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – O godz. 20.06 otrzymaliśmy zgłoszenie, że płonie dom jednorodzinny w miejscowości Sade Budy. Na miejscu wysłano sześć zastępów straży pożarnej z terenu powiatu grodziskiego (grodziska Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza, OSP Międzyborów, OSP Jaktorów). Dodatkowo były dwa z JRG Żyrardów w ramach tzw. obszaru chronionego ze względu na krótki czas dojazdu na miejsce. Okazało się, że płonie drewniany opuszczony budynek jednorodzinny. Pożarem objęte było wejście do budynku oraz część dachu. Obiekt miał odciętą energię elektryczną – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Działania strażaków polegały m.in. na ugaszeniu pożaru, oświetleniu miejsca zdarzenia, oddymieniu obiektu, sprawdzeniu budynku kamerą termowizyjną, przeszukaniu innych budynków (na terenie były też inne pustostany, ale im pożar nie zagrażał). – W jednym z nich znaleziono mężczyznę, prawdopodobnie osobę bezdomną, której nic się nie stało. Mężczyznę przekazano funkcjonariuszom policji – informują strażacy.

Akcja została zakończona o godz. 22.10.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.