reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

06 2023

Kolizja na Królewskiej w Milanówku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayKolizja na Królewskiej w Milanówku - Grodzisk News


W sobotę późnym popołudniem na ul. Królewskiej w Milanówku doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych.


Informację o kolizji otrzymaliśmy od czytelnika. – Wczoraj w Milanówku na ul. Królewskiej, skręt na Brwinów był wypadek z udziałem trzech samochodów – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Służby potwierdzają. – O godz. 19.35 otrzymaliśmy zgłoszenie o kolizji trzech samochodów osobowych (w tym jeden z nich był pojazdem o napędzie elektrycznym) na skrzyżowaniu ul. Królewskiej i Brwinowskiej w Milanówku. Dyżurny na miejsce zadysponował dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Grodziska Mazowieckiego i jeden z OSP Milanówek – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Grodzisku Mazowieckim. – Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i usunięciu pozostałości pokolizyjnych – dodaje.

Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. – Pojazdami podróżowali sami kierowcy. Na miejscu obecny był zespół ratownictwa medycznego. Nikt nie został zabrany do szpitala – podkreśla asp. Stefaniak.

W czasie prowadzonych działań były spore utrudnienia w ruchu (ruch wahadłowy).

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.