reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

06 2023

Kolizja na Królewskiej w Milanówku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayKolizja na Królewskiej w Milanówku - Grodzisk News


W sobotę późnym popołudniem na ul. Królewskiej w Milanówku doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych.


Informację o kolizji otrzymaliśmy od czytelnika. – Wczoraj w Milanówku na ul. Królewskiej, skręt na Brwinów był wypadek z udziałem trzech samochodów – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Służby potwierdzają. – O godz. 19.35 otrzymaliśmy zgłoszenie o kolizji trzech samochodów osobowych (w tym jeden z nich był pojazdem o napędzie elektrycznym) na skrzyżowaniu ul. Królewskiej i Brwinowskiej w Milanówku. Dyżurny na miejsce zadysponował dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Grodziska Mazowieckiego i jeden z OSP Milanówek – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Grodzisku Mazowieckim. – Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i usunięciu pozostałości pokolizyjnych – dodaje.

Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. – Pojazdami podróżowali sami kierowcy. Na miejscu obecny był zespół ratownictwa medycznego. Nikt nie został zabrany do szpitala – podkreśla asp. Stefaniak.

W czasie prowadzonych działań były spore utrudnienia w ruchu (ruch wahadłowy).

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.