14 08 2020

W sobotę kolejny seans w Motokinie

14.08.2020, godz.: 12:20
W sobotę kolejny seans w Motokinie
Fot. centrumkultury.eu

Największe bezpłatne kino samochodowe w regionie organizuje się w Grodzisku i w najbliższą sobotę zaprasza na kolejny seans. Tym razem będzie to francuska komedia „Kręcisz mnie”.

Film opowiada historię Jocelyna, który jest odnoszącym sukcesy biznesmenem i niepoprawnym podrywaczem. Kiedy na pogrzebie matki poznaje śliczną Julie, postanawia ją uwieść, udając niepełnosprawnego! Kobieta daje się nabrać, a sprawy idą w pożądanym przez Jocelyna kierunku. Przynajmniej do momentu, gdy Julie przedstawia mu swoją starszą siostrę, „podobnie jak on” poruszającą się na wózku inwalidzkim. Jocelyn, który z miejsca zakochuje się w Florence, jest zmuszony kontynuować swoją zwariowaną maskaradę.

W obsadzie Franck Dubosc – Jocelyn, Alexandra Lamy – Florence, Elsa Zylberstein – Marie, Gérard Darmon – Max, Caroline Anglade – Julie.

Seans w Motokinie zaplanowano 15 sierpnia od godziny 21.00 na placu targowym przy ul. Montwiłła 41.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.