15 01 2020

W Budach Zosinych spłonął samochód. Podpalenie?

15.01.2020, godz.: 09:41
W Budach Zosinych spłonął samochód. Podpalenie?
Fot. Czytelnik

W nocy z wtorku na środę w Budach Zosinych spłonął samochód. Właściciel podejrzewa, że auto mogło zostać podpalone.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na ul. Szarych Szeregów w Budach Zosinych spłonął samochód. Podobno ktoś go podpalił. Na miejscu było kilka zastępów straży pożarnej i policja – poinformował Henryk.

Strażacy otrzymali zgłoszenie o godz. 1.54. – Po przyjeździe na miejsce, okazało się, że płonie przednia część samochodu marki BMW. Strażacy dość szybko ugasili pożar i dokładnie przelali auto wodą. Na miejscu były dwa zastępy: jeden z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Jaktorów. Działania zakończono o godz. 3.00 – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Czy było to podpalenie? – Właściciel podejrzewa, że tak właśnie mogło być. Składa zawiadomienie w tej sprawie – mówi nam asp. Sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl. Kolizja.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata