reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

01 2023

W Brwinowie powstanie nowy mural


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: brwinow.plW Brwinowie powstanie nowy mural - Grodzisk News


Niebawem miasto będzie zdobił kolejny mural. Ma on powstać na budynku dawnej kuźni w Brwinowie przy ul. Dworskiej 1.


Brwinowskie murale są wizytówką miasta i gminy. Wacław Kowalski od sześciu lat widniejący przy rondzie swojego imienia czy strażacy na budynku siedziby lokalnej OSP prezentują się znakomicie. Niebawem miasto ma ozdobić kolejny mural.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ten ma powstać na budynku przy ul. Dworskiej 1 u zbiegu z ul. Biskupicką, tam gdzie kiedyś funkcjonowała kuźnia. Niebawem zostanie ogłoszony konkurs na to zadanie. – Tym razem głównym tematem będzie historia. Na północnej ścianie szczytowej dobrze widocznej od strony drogi wojewódzkiej ul. Biskupickiej, ma pojawić się obraz wnętrza inspirowany „Kuciem kos” Artura Grottgera. Będzie to jednocześnie uczczenie rocznicy niepodległościowego zrywu Polaków z 1863 r. oraz przypomnienie o dawnej funkcji budynku – poinformował Urząd Gminy Brwinów.

Dokumenty konkursowe mają zostać opublikowane najpóźniej 25 stycznia. Uczestnicy na przygotowanie projektu, wizualizacji i kosztorysu będą mieć czas do końca lutego. Z autorem projektu, który zostanie oceniony najwyżej zostanie zawarta umowa na realizację muralu.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Burmistrz Kosiński w ostatnim roku rządzenie...poprawia sobie estetykę w miejscu zamieszkania...i tak się wydaje nasze pieniądze z podatków na nie potrzebne widzimisię
antyBurmistrz


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.