TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

08

07 2015

Uwaga, utrudnienia na drodze


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Drogowcy rozpoczęli wczoraj kolejny etap prac przy przebudowie ul. Bukowej. ? Roboty obejmują 150-metrowy fragment w Otrębusach i są prowadzone przez brwinowski magistrat. W przyszłym tygodniu prace na swojej części rozpoczniemy i my ? mówi Artur Tusiński, burmistrz Podkowy Leśnej. Tak czy owak działania te oznaczają utrudnienia dla kierowców.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Podkowa szykuje się do realizacji drugiego etapu przebudowy drogi w granicach gminy, czyli od ul. Grabowej do Podleśnej. Jednak, aby uniknąć paraliżu komunikacyjnego zdecydowano o wstrzymaniu się ze startem prac do chwili zakończenia analogicznych działań w obrębie drogi, ale po stronie Otrębus. ? Remont 150-metrowego odcinka Bukowej w Otrębusach już sam w sobie powoduje spore utrudnienia, a nie chcemy by doszło do całkowitego zakorkowania naszego miasta. Stąd decyzja o rozpoczęciu działań po naszej stronie prawdopodobnie na przyszły tydzień ? wyjaśnia burmistrz Tusiński.

Na razie Podkowa przystąpi do instalacji progów spowalniających, które w pierwszej kolejności pojawią się na fragmencie zmodernizowanym w pierwszym etapie, czyli pomiędzy ulicami Topolową a Grabową. Tam już w kwietniu pojawiła się nowa nawierzchnia asfaltowa. Docelowo spowalniacze znajdą się jednak na całej trasie, a więc także na 500-metrowym odcinku od Grabowej do Podleśnej. Stanie się to, gdy tylko drogowcy uporają się z nawierzchnią.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.