TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

07 2015

Uwaga, utrudnienia na drodze


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Uwaga, utrudnienia na drodze - Grodzisk News


Drogowcy rozpoczęli wczoraj kolejny etap prac przy przebudowie ul. Bukowej. ? Roboty obejmują 150-metrowy fragment w Otrębusach i są prowadzone przez brwinowski magistrat. W przyszłym tygodniu prace na swojej części rozpoczniemy i my ? mówi Artur Tusiński, burmistrz Podkowy Leśnej. Tak czy owak działania te oznaczają utrudnienia dla kierowców.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Podkowa szykuje się do realizacji drugiego etapu przebudowy drogi w granicach gminy, czyli od ul. Grabowej do Podleśnej. Jednak, aby uniknąć paraliżu komunikacyjnego zdecydowano o wstrzymaniu się ze startem prac do chwili zakończenia analogicznych działań w obrębie drogi, ale po stronie Otrębus. ? Remont 150-metrowego odcinka Bukowej w Otrębusach już sam w sobie powoduje spore utrudnienia, a nie chcemy by doszło do całkowitego zakorkowania naszego miasta. Stąd decyzja o rozpoczęciu działań po naszej stronie prawdopodobnie na przyszły tydzień ? wyjaśnia burmistrz Tusiński.

Na razie Podkowa przystąpi do instalacji progów spowalniających, które w pierwszej kolejności pojawią się na fragmencie zmodernizowanym w pierwszym etapie, czyli pomiędzy ulicami Topolową a Grabową. Tam już w kwietniu pojawiła się nowa nawierzchnia asfaltowa. Docelowo spowalniacze znajdą się jednak na całej trasie, a więc także na 500-metrowym odcinku od Grabowej do Podleśnej. Stanie się to, gdy tylko drogowcy uporają się z nawierzchnią.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.