reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

02 2023

Uwaga! Jest śnieżnie, będzie ślisko


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsUwaga! Jest śnieżnie, będzie ślisko - Grodzisk News


Od rana w naszym powiecie występują intensywne opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Synoptycy prognozują, że im bliżej wieczoru, tym będzie bardziej ślisko. Stołeczny instytut meteorologii i gospodarki wodnej wydał dla Grodziska dwa ostrzeżenia.


Jedno dotyczy właśnie intensywnych opadów i utrzyma się dziś do wieczora. – Prognozowane są opady śniegu powodujące przyrost pokrywy śnieżnej o około 10 cm – podali synoptycy w dzisiejszym komunikacie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Drugi alert jest zaś komplementarny do pierwszego, gdyż po opadach mokre nawierzchnie będą zamarzać. – Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna około -3°C, temperatura minimalna przy gruncie około -5°C. W ciągu dnia utrzyma się temperatura ujemna – ogłosiło IMGW.

To ostrzeżenie obowiązywać dzisiejszej nocy aż do rana, do godz. 7.00 w sobotę. Synoptycy nie wykluczają jednak przedłużenia bądź aktualizacji alertów.

Tak czy owak warunki na drogach są trudne, a mogą być jeszcze trudniejsze. Drogowcy apelują więc o zachowanie szczególnej ostrożności.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.