TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

02

10 2023

Utrudnienia w centrum Brwinowa


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Dziś ruszył remont Rynku w Brwinowie. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w centrum miasta.


Rozpoczyna się remont ul. Rynek. Zakres prac będzie szeroki i obejmuje m.in. wymianę nawierzchni jezdni, odbudowę krawężnika wokół wyspy pomnikiem 36 pułku piechoty Legii Akademickiej, remont chodnika pomiędzy przejściami dla pieszych, a same przejścia będą doświetlone, wyremontowany zostanie też chodnik dla pieszych na wlocie ul. Wiejskiej. Ponadto planowane jest wykonanie odgałęzień kanalizacji deszczowej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Roboty spowodują utrudnienia w ruchu. – Na czas planowanych robót niezbędne jest zamknięcie wlotów jezdni ul. Powstańców Warszawy oraz ul. Wiejskiej. Zmieni się organizacja ruchu. Objazd będzie poprowadzony ul. Biskupicką do ronda Kozielewskiego, a dalej ul. Armii Krajowej. Przystanek autobusowy Brwinów Rynek zostanie przeniesiony na parking przy ul. Powstańców Warszawy do zatoki autobusowej obok głównej bramy cmentarnej – poinformował Urząd Gminy Brwinów.

Zmiany w organizacji ruchu wymuszą zmianę lokalizacji przystanków dla wszystkich linii autobusowych odjeżdżających z przystanku Brwinów Rynek.

Prace ruszyły dziś 2 października i powinny potrwać do drugiej połowy listopada.

Utrudnienia w centrum Brwinowa - Grodzisk News
Utrudnienia w centrum Brwinowa - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.