TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

09

10 2023

Utrudnienia na Alpejskiej do 20 października


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Trwa modernizacja ul. Alpejskiej w Chylicach. Ruszył newralgiczny etap, w którym trzeba się liczyć z dużymi utrudnieniami w ruchu.


Prace na ul. Alpejskiej ruszyły w czerwcu. Zadanie obejmuje wykonanie jezdni o szerokości 6 metrów oraz chodnika o szerokości 2,5 metra. Jezdnia ma mieć nawierzchnię z mieszanki mastyksowo-grysowej, a chodnik z kostki brukowej w kolorze grafitowym. Z kostki również będą wykonane zjazdy do posesji. Drogowcy mają także m.in. wykonać odwodnienie (kanalizacja deszczowa), przebudować istniejącą sieć, wykonać oświetlenie uliczne.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Prace są już zaawansowane, a jaktorowski urząd poinformował o kolejnym etapie prac. Ten już ruszył i potrwa do 20 października. – Będą prowadzone roboty związane z korytowaniem i wymianą konstrukcji jezdni na odcinku około 500 m od ul. Włoskiej w kierunku ul. Cichej. W związku z powyższym będą występowały utrudnienia, bądź czasowy brak możliwości dojazdu do posesji. Za wszelkie niedogodności przepraszamy – czytamy w komunikacie Urzędu Gminy Jaktorów.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.