TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

02 2022

Umowa na budowę parkingu w Książenicach podpisana


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.Umowa na budowę parkingu w Książenicach podpisana - Grodzisk News


W siedzibie grodziskiego ratusza doszło dziś do podpisania umowy na budowę parkingu przy al. Marylskiego w Książnicach. Inwestycję kosztem 317 tys. zł zrealizuje Zakład Remontowo-Budowlany z Grodziska.


Projektowany parking zlokalizowany po zachodniej stronie kościoła i składa się z 19 miejsc postojowych dla pojazdów osobowych (w tym 1 stanowiska dla osób niepełnosprawnych), rozlokowanych w dwóch niezależnych grupach, oraz dwóch dróg wewnętrznych.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wykonawca będzie miał pół roku na realizację zadania. Prócz parkingu inwestycja obejmuje też utwardzenie powierzchni dojścia do placu postojowego.

Terminy wskazują, że parking powinien być gotów najpóźniej w połowie wakacji.

Umowa na budowę parkingu w Książenicach podpisana - Grodzisk Newsfoto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

i kolejny raz książenice,za 19 miejsc parkingowych ponad 300 tys,zł.to już nie jest śmieszne,to w biały dzień rozdawnictwo publicznych pieniędzy idzie jak po maśle pisząc kolokwialnie.Oni się już z niczym nie kryją w urzędzie miasta z wiecznie panującym na czele.!!!

paragraf
09-02-2022 15:04

A z czym mają się kryć, bo nie wiem?

Dociekliwy
09-02-2022 15:15

Najlepiej to nic nie robic i każdy będzie zadowolony, nigdy w życiu nie chciałbym być Burmistrzem, praca 7 dni w tygodniu a ludzie i tak niezadowoleni .

JJ
09-02-2022 20:12

Co to za Zakład Remontowo-Budowlany ?

Olka
09-02-2022 19:42

Firma, która wykona parking przy kościele w Książenicach :)
Na przyszłość użyj google, to nie boli: http://www.zrb-bruk.pl

Niedowiarek
10-02-2022 09:48

Robota dla Wig-dar ?

Helena
09-02-2022 20:57

Znowu jakiś koleś ma zarobić... bezsensowna inwestycja. Sens jest nie w inwestycji moze. Byle do wyborów. Układy, nepotyzm i kolesiostwo zżerają ta gminę i powiat.

Marta
10-02-2022 09:08

A coś jest dziwnego w tym, że jak ktoś wykonuje pracę to na niej zarabia?
Wygrał facet przetarg to robi, nie musisz mieć od tego powodu fiksacji analnej.
Cokolwiek jest w gminie robione to zaraz niepotrzebne, kolesiostwo, nepotyzm, itp.

Niedowiarek
10-02-2022 09:59

Zrb-bruk to nowe dziecko Wig-daru?

Anka
10-02-2022 11:42

Niedowiarek,na prawde wierzysz w to co piszesz... ?!?!?!

Anka
10-02-2022 11:40

Droga Aniu, nie rozumiem o co pytasz.
Nie muszę w nic wierzyć, opieram się na faktach:
- podpisali umowę, czyli wygrali przetarg
- należy im się wynagrodzenie za wykonaną pracę
- jest na tej stronie banda frustratów, która narzeka na wszystko, wszędzie widzi kolesiostwo, nepotyzm, a na słowa Wig-Dar dostaje rozwolnienia.
Coś pominąłem?
Cóż, mogę się oczywiście mylić ale bez konkretów nikt mnie nie przekona.

Niedowiarek
10-02-2022 14:11

Fajnie że się coś dzieje ale są chyba inne priorytety. Na osiedlu mieszka bardzo dużo ludzi i zamiast zrobić drogi żeby normalnie dojechać do domu i wyjść na spacer to budujemy parking.
Doły na drogach po kolana, odpływy zasypane po fachowcach od naprawy dróg i nikt z tym nic nie robi. Obraz nędzy i rozpaczy.
Ehh, brak słów

Marcin
10-02-2022 21:15

Niedowiarek. Nie wszystko jest jak to ująłeś kolesiostwem i nepotyzmem. Ale pokaż proszę choć jednego radnego z rządzacej tu ekipy, ktorego bliski członek rodzin nie jest zatrudniony w którejś z podległej gminie jednostek... :) dalej nie będę wyliczał, to tylko wierzchołek góry lodowej i tylko to wystarczy. Nie dotknę przetargów, obiektów handlowych i usługowych, ich właścicieli etc. Zamilcz

Grodzisk Maz - miasto deweloperów i kolesiostwa
11-02-2022 00:14

Ooo, odezwał się naczelny frustrat i dyżurny opluwacz każdej inwestycji w gminie.
Patrzyłeś ostatnio na swój podpis? Sam promujesz opinię, że w GM to tylko kolesiostwo i nepotyzm, a teraz twierdzisz, że jednak nie wszystko? :)
Nie interesuje mnie kto i gdzie pracuje, a już na pewno nie uwierzę na słowo jakiemuś anonimowi na tej stronie. Całe życie mieszkam w Grodzisku i nie widzę powodów do narzekań, a już na pewno nie w takiej skali jak tutaj, w komentarzach Grodzisk News, gdzie wszystko jest złe. Tyle w temacie...

Niedowiarek
11-02-2022 10:41

Niedowiarek = Hansik = Zorro i wiele innych podpisów to urzędnik administrujący tą urzędowa stronę - jedna i ta sama osoba. Podległy Ziemi Grodziskiej, sfrustrowany ze ma tak beznadziejna pracę, nieudaczny, wazeliniarski urzędas. A sama strona to internetowy odpowiednik propagandowego biuletynu wrzucanego każdemu do skrzynki pocztowej na chama (notabene, nie każdy wyraża na to zgodę) wydawanego za pieniądze podatników „Wieści z ratusza”

Ziemia Grodziska - nieudolność, nepotyzm, patodeweloperka, kolesiostwo
12-02-2022 11:39

Weź się lecz człowieku, bo na prawdę źle z Tobą. Coś Ci się w pustym łbie uroiło i tylko jadem pluć potrafisz. Jak ktoś ośmieli się mieć inne zdanie to jedynie wyzywać umiesz. To pokazuje ile warte są te wszystkie ,,mądrości", które tu wypisujesz. Jeżeli alternatywą dla ekipy Benia mają być osoby Twojego pokroju to Ziemia Grodziska może spać spokojnie. Puste hasła, zero konkretów, wyzwiska jak ktoś się z Tobą nie zgadza. Brawo Ty...

Niedowiarek
12-02-2022 16:31

Niedowiarek, jak ci sie nie podobają inne od lokalnego układu opinie mieszkańców, zacytuję ci popularny wśród grodziskich urzędników (gminnych i powiatowych) tekst, a nawet dwa: „Może Pan nawet wezwać prokuraturę”, „Jak się nie podoba, to się wyprowadź”.

Artur
12-02-2022 12:59

Artur, wskaż mi proszę gdzie ja napisałem, że mi się nie podoba czyjaś opinia? Następnie przeczytaj dokładnie jakie słowa kieruje do mnie typek podpisujący się Ziemia Grodziska lub Grodzisk Maz (bo to z dużym prawdopodobieństwem jest ta sama osoba). Faktem jest, że na tej stronie narzeka się na każdą inwestycję, a kto by się nie podjął jej wykonania jest kolesiem. Mam prawo się z tym nie zgadzać i już kilka razy pisałem, że nie widzę powodów do narzekania, ale nigdy nikogo nie obrażałem za odmienną opinię. W odróżnieniu od wspomnianego wcześniej typka, który musi być nieźle sfrustrowany skoro nawet pod repertuarem kina pluje jadem. Każdy ma prawo do własnej opinii ale sposób jej wyrażania robi różnicę. Sposób w jaki robi to ten typek to debilizm w czystej postaci. A na debilizm jestem uczulony.

Niedowiarek
12-02-2022 19:41

No cóż , zapewne wszystkim tu obecnym podpadnę , bo jestem z Książenic. I wcale nie mamy tu tak słodko , jakby Państwu wydawać się mogło. Główne rondo , na którym stały grające Aniołki .... jest ? ... jest. A bałagan , który powstał wokół niego jest do dziś. Klika dni temu zapadłam się w błocie po kostki . Ledwo buty wyciągnęłam. Płyty , którymi wyłożona jest Aleja Lipowa , tak się pozapadały że po deszczu nawet ich nie widać. A co za tym idzie ... łatwo zęby stracić jak się człowiek o nie potknie. Matki , odprowadzające małe dzieci do szkoły , przedszkola muszą pokonać istny tor przeszkód zanim tam dotrą. I tak SUPER MIESZKA SIĘ W KSIĄŻENICACH.

ewa
14-02-2022 15:39
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.