11 04 2019

Ulica Floriańska do poprawy [FOTO]

11.04.2019, godz.: 17:11
Ulica Floriańska do poprawy [FOTO]
fot. Czytelniczka Zofia

Mieszkańcy Grodziska zwracają uwagę na zły stan nawierzchni ulicy Floriańskiej, konkretnie po prawej stronie od tunelu. Jedna z czytelniczek nadesłała do nas zdjęcia ilustrujące sytuację. A co na to urzędnicy?

Ul. Floriańska od czasu, kiedy w tej części Łąk przybywa budynków mieszkalnych stała się poniekąd drogą dojazdową. Stąd zapewne apele mieszkańców, aby zadbać o dobry stan nawierzchni.

– Mam gorącą prośbę o interwencję w sprawie dziur w drodze Floriańska po prawej stronie od tunelu. Lewa strona została wyrównana – napisała do nas czytelniczka Zofia.

Przedstawiciele grodziskiego magistratu zapowiedzieli natomiast, że obejrzą drogę i wykonają potrzebne prace naprawcze. – To rzeczywiście dość ważna ulica z punktu widzenia okolicznych mieszkańców. Obecnie ustalamy plan działań z Zakładem Gospodarki Komunalnej, także w zakresie naprawy dróg. Pochylimy się też nad sprawą Floriańskiej i naprawimy, co trzeba – mówi nam Leszek Szczepaniak, szef Wydziału Zarządzania Drogami Gminnymi w Grodzisku.

fot. Czytelniczka Zofia

1

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Ulica Floriańska do poprawy [FOTO]”

  1. Michu pisze:

    Poważnie tyle krzyku o takie coś i aż artykuł o tym? O ulicy która jest ślepa i jeździ nią 5 samochodów dziennie. Fakt zrobić trzeba, ale żeby zaraz pisać o tym w mediach…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata