reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

11

12 2023

Ukradła kosmetyki za ponad trzy i pół tysiąca


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Ukradła kosmetyki za ponad trzy i pół tysiąca - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali kobietę pod zarzutem kradzieży markowych perfum o łącznej wartości ponad trzech i pół tysiąca złotych. 42-latka dokonała tego czynu trzykrotnie w tym samym sklepie.


Policjanci zaczęli rozpracowywanie przestępstw po zgłoszeniu jednej z drogerii. Z zawiadomienia wynikało, że klientka dokonuje właśnie kradzieży, na miejsce szybko dotarła załoga patrolowa. Obserwowana przez policjantów kobieta wyszła poza linie kas z zapakowanymi wcześniej produktami.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Policjanci natychmiast ją zatrzymali i na zapleczu sprawdzili posiadany bagaż. W torbie zakupowej zabezpieczyli 4 opakowania perfum i inne kosmetyki o łącznej wartości ponad 1000 złotych. Produkty wróciły do sklepu, w nieuczciwa klientka trafiła do policyjnej celi – poinformowała grodziska policja.

Dalsze czynności policyjne oraz analiza zapisów z kamer monitoringu pozwoliły ustalić, że kobieta ma na sumieniu jeszcze dwie inne kradzież kosmetyków, w tym drogich perfum, z tej samej drogerii. 42-latka przyznała się do dokonania trzech kradzieży produktów wycenianych na 3660 złotych.

Postawiono jej zarzuty, a zatrzymana dobrowolnie poddała się karze grzywny za te przestępstwa.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.