TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

01

09 2021

Ukradł psa, ponieważ... chciał wyprowadzić go na spacer


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP PruszkówUkradł psa, ponieważ... chciał wyprowadzić go na spacer - Grodzisk News


24-latek odpowie za kradzież psa. Mężczyzna ukradł go, bo jak sam później twierdził – chciał... wyprowadzić go na spacer.


Do tej raczej niecodziennej sytuacji doszło w Piastowie. – Dyżurny pruszkowskiej komendy został poinformowany o ujęciu mężczyzny, który ukradł psa w Piastowie na ul. Wysockiego.  Na miejsce został wysłany patrol, który zastał dwie kobiety oraz mężczyznę. Mundurowi ustalili, że pies został przywiązany przed sklepem, gdzie czekał na właścicielkę – poinformowała kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–W pewnym momencie podszedł do niego mężczyzna, który zapalniczką przepalił smycz i oddalił się z psem w kierunku ul. Wojska Polskiego. Jedna  z kobiet ujęła 24-latka, odebrała mu psa i wezwała patrol. Na miejscu zdarzenia zjawiła się także właścicielka czworonoga – dodała.

Na miejscu policjanci wyczuli od mężczyzny alkohol, pomiar alkomatem wykazał, że 24-latek miał w organizmie ponad 2,6 promila. Po wytrzeźwieniu w areszcie mężczyzna składał wyjaśnienia. Powiedział funkcjonariuszom, iż zabrał psa, by wyprowadzić go na spacer.

Postawiono mu zarzut kradzieży, do którego się przyznał i dobrowolnie poddał się karze. Za kradzież grozi do pięciu lat więzienia.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.