TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

01

09 2021

Ukradł psa, ponieważ... chciał wyprowadzić go na spacer


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Pruszków1 - Grodzisk News


24-latek odpowie za kradzież psa. Mężczyzna ukradł go, bo jak sam później twierdził – chciał... wyprowadzić go na spacer.


Do tej raczej niecodziennej sytuacji doszło w Piastowie. – Dyżurny pruszkowskiej komendy został poinformowany o ujęciu mężczyzny, który ukradł psa w Piastowie na ul. Wysockiego.  Na miejsce został wysłany patrol, który zastał dwie kobiety oraz mężczyznę. Mundurowi ustalili, że pies został przywiązany przed sklepem, gdzie czekał na właścicielkę – poinformowała kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–W pewnym momencie podszedł do niego mężczyzna, który zapalniczką przepalił smycz i oddalił się z psem w kierunku ul. Wojska Polskiego. Jedna  z kobiet ujęła 24-latka, odebrała mu psa i wezwała patrol. Na miejscu zdarzenia zjawiła się także właścicielka czworonoga – dodała.

Na miejscu policjanci wyczuli od mężczyzny alkohol, pomiar alkomatem wykazał, że 24-latek miał w organizmie ponad 2,6 promila. Po wytrzeźwieniu w areszcie mężczyzna składał wyjaśnienia. Powiedział funkcjonariuszom, iż zabrał psa, by wyprowadzić go na spacer.

Postawiono mu zarzut kradzieży, do którego się przyznał i dobrowolnie poddał się karze. Za kradzież grozi do pięciu lat więzienia.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.