reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

07

11 2020

Trzy linie autobusowe zawieszone


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Piotr Antos1 - Grodzisk News


PKS Grodzisk Mazowiecki poinformował, że w związku z ostatnimi obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd, trzy linie autobusowe nie będą kursować.


W środę premier Mateusz Morawiecki poinformował o nowych obostrzeniach związanych z pandemią koronawirusa. Jednym z zarządzeń jest przejście na naukę zdalną wszystkich klas, także tych najniższych od 9 listopada. – Rozszerzamy nauczanie zdalne również na klasy 1-3 i przedłużamy okresy nauki zdalnej dla uczniów od 4 klasy do 29 listopada – powiedział szef rządu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zarządzenie to powoduje, że w naszym powiecie od najbliższego poniedziałku nie będą funkcjonować trzy linie autobusowe. – Informujemy, że w związku z zamknięciem wszystkich szkół, od 09.11.2020 r. do 29.11.2020 r. linie nr 6, 10 i 11 zostają zawieszone. W przypadku utrzymania nauki zdalnej, termin ulegnie przedłużeniu – poinformował grodziski PKS na swojej stronie internetowej.

Dodatkowo w związku z sytuacją epidemiczną wstrzymana do odwołania została sprzedaż biletów miesięcznych w bazie PKS przy ul. Chełmońskiego 33 w Grodzisku. Te można nabyć na dworcu PKP w Grodzisku w dni robocze od 26 dnia bieżącego miesiąca do 5 dnia miesiąca następnego. Jest też możliwy zakup biletu przez internet poprzez stronę e-podróżnik.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.