reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

11 2020

Trzy linie autobusowe zawieszone


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Piotr AntosTrzy linie autobusowe zawieszone - Grodzisk News


PKS Grodzisk Mazowiecki poinformował, że w związku z ostatnimi obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd, trzy linie autobusowe nie będą kursować.


W środę premier Mateusz Morawiecki poinformował o nowych obostrzeniach związanych z pandemią koronawirusa. Jednym z zarządzeń jest przejście na naukę zdalną wszystkich klas, także tych najniższych od 9 listopada. – Rozszerzamy nauczanie zdalne również na klasy 1-3 i przedłużamy okresy nauki zdalnej dla uczniów od 4 klasy do 29 listopada – powiedział szef rządu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zarządzenie to powoduje, że w naszym powiecie od najbliższego poniedziałku nie będą funkcjonować trzy linie autobusowe. – Informujemy, że w związku z zamknięciem wszystkich szkół, od 09.11.2020 r. do 29.11.2020 r. linie nr 6, 10 i 11 zostają zawieszone. W przypadku utrzymania nauki zdalnej, termin ulegnie przedłużeniu – poinformował grodziski PKS na swojej stronie internetowej.

Dodatkowo w związku z sytuacją epidemiczną wstrzymana do odwołania została sprzedaż biletów miesięcznych w bazie PKS przy ul. Chełmońskiego 33 w Grodzisku. Te można nabyć na dworcu PKP w Grodzisku w dni robocze od 26 dnia bieżącego miesiąca do 5 dnia miesiąca następnego. Jest też możliwy zakup biletu przez internet poprzez stronę e-podróżnik.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.