reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

11 2020

Trzy linie autobusowe zawieszone


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Piotr AntosTrzy linie autobusowe zawieszone - Grodzisk News


PKS Grodzisk Mazowiecki poinformował, że w związku z ostatnimi obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd, trzy linie autobusowe nie będą kursować.


W środę premier Mateusz Morawiecki poinformował o nowych obostrzeniach związanych z pandemią koronawirusa. Jednym z zarządzeń jest przejście na naukę zdalną wszystkich klas, także tych najniższych od 9 listopada. – Rozszerzamy nauczanie zdalne również na klasy 1-3 i przedłużamy okresy nauki zdalnej dla uczniów od 4 klasy do 29 listopada – powiedział szef rządu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zarządzenie to powoduje, że w naszym powiecie od najbliższego poniedziałku nie będą funkcjonować trzy linie autobusowe. – Informujemy, że w związku z zamknięciem wszystkich szkół, od 09.11.2020 r. do 29.11.2020 r. linie nr 6, 10 i 11 zostają zawieszone. W przypadku utrzymania nauki zdalnej, termin ulegnie przedłużeniu – poinformował grodziski PKS na swojej stronie internetowej.

Dodatkowo w związku z sytuacją epidemiczną wstrzymana do odwołania została sprzedaż biletów miesięcznych w bazie PKS przy ul. Chełmońskiego 33 w Grodzisku. Te można nabyć na dworcu PKP w Grodzisku w dni robocze od 26 dnia bieżącego miesiąca do 5 dnia miesiąca następnego. Jest też możliwy zakup biletu przez internet poprzez stronę e-podróżnik.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.