reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

20

09 2023

Tragiczny pożar w Józefinie. Zginął mężczyzna


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w ŻelechowieTragiczny pożar w Józefinie. Zginął mężczyzna - Grodzisk News


We wtorkowy wieczór przy ul. Kwiatowej w Józefinie doszło do tragicznego skutkach pożaru domu jednorodzinnego. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł 68-letni mężczyzna.


Strażacy zgłoszenie o pożarze otrzymali po godz. 20.00. – Około godz. 20.16 otrzymaliśmy informację o pożarze przy ul. Kwiatowej w Józefinie. Na miejsce wysłano pięć zastępów straży pożarnej: trzy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz dwa z Ochotniczej Straży Pożarnej w Żelechowie. Były również pogotowie i policja. Na miejscu okazało się, że płonie jednorodzinny murowany budynek mieszkalny – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazało się, że w środku znajdowała się jedna osoba. – Strażacy wynieśli tę osobę z budynku i natychmiast przekazali ją zespołowi ratownictwa medycznego. Więcej w tym temacie powiedzieć nie możemy – zaznacza Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy grodziskiej straży pożarnej.

Policjanci informują, że ta osoba nie przeżyła. – Niestety na skutek odniesionych obrażeń w czasie pożaru zginął 68-letni mężczyzna mieszkający na tej posesji. Czynności były prowadzone pod nadzorem prokuratora rejonowego w Żyrardowie. Był też technik kryminalistyki. Decyzją prokuratora, ciało zostało przewiezione do prosektorium w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Więcej w tym temacie powiedzieć nie możemy. O szczegóły proszę pytać prokuraturę w Żyrardowie – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Zwróciliśmy się więc do Prokuratury Rejonowej w Żyrardowie o dodatkowe informacje, ale jeszcze nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Do sprawy więc wrócimy.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.