reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

24

03 2023

Tragiczne wydarzenia na stacji paliw w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelniczka EmiliaTragiczne wydarzenia na stacji paliw w Grodzisku - Grodzisk News


W piątkowy poranek na stacji paliw przy ul. Królewskiej w Grodzisku Mazowieckim doszło do tragicznych wydarzeń – zmarł mężczyzna.


Informację o zdarzeniu przesłało nam wielu czytelników. – Na stacji benzynowej przy ul. Królewskiej w Grodzisku pogotowie na sygnale, worek chyba z ciałem przed białym starym autem. Ambulans zaparkowany w poprzek, blokując wyjazd ze stacji – napisał Robert. Zdarzenie z miejsca zdarzenia natomiast nadesłała Emilia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci potwierdzają, że doszło tam do zgonu. – Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 9.40. Klient, który zatankował i zapłacił, udał się do samochodu, wsiadł do niego, ale już nie odjechał. Jedna osoba się zainteresowała dlaczego pojazd nie odjeżdża. Okazało się, że kierowca potrzebuje pilnej pomocy medycznej. Niestety reanimacja nie powiodła się i mężczyzna zmarł – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Policja wyklucza udział osób trzecich w zdarzeniu.

O wydarzenie zapytaliśmy również ratowników medycznych. – W dniu 24.03.2023 r. o godzinie 7:53 zespół W03-080 został zadysponowany przez dyspozytora medycznego z dyspozytorni medycznej w Radomiu na stację ORLEN przy ul. Królewskiej w Grodzisku Mazowieckim do nieprzytomnego mężczyzny, przebywającego w samochodzie dostawczym wg świadków (osób wzywających). Po przyjeździe na miejsca wezwania stwierdzono, że świadkowie zdarzenia wzywający Zespół Ratownictwa Medycznego prowadzą RKO. Niezwłocznie działania resuscytacyjne przejął Zespół Ratownictwa Medycznego. Pomimo wysiłku ratowników medycznych i użycia najnowocześniejszego sprzętu medycznego, niestety nie udało się przywrócić funkcji krążeniowo-oddechowych u mężczyzny. Na miejsce zdarzenia wezwano patrol policji, który zabezpieczył miejsce zdarzenia – opisują przedstawiciele Powiatowej Stacji Ratownictwa Medycznego Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Czy wiadomo czy to był młodszy czy starszy mężczyzna???

abc
24-03-2023 14:07

Człowiek nie zna dnia ani godziny śmierć zabiera młodych i starych ale cóż jak się urodzi to i umrzeć musi,wszystkich nas to czeka,smutne to szczególnie dla tych którzy zostali, rodziny,znajomi,takie to życie 🙄

Mira
24-03-2023 15:04

Na moje oko około 50 lat

Elżbieta
24-03-2023 15:18

pokaż wszystkie komentarze (11)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.