TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

07 2021

Tłuste. Uszkodzony tir na autostradzie, wyciek oleju


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsTłuste. Uszkodzony tir na autostradzie, wyciek oleju - Grodzisk News


Dwa zastępy straży pożarnej zostały wzwane do pożaru samochodu ciężarowego na rondzie przy zjeździe z autostrady w miejscowości Tłuste. W komorze silnika prawdopodobnie zapłonął olej.


reklama Grodzisk mazowiecki

Do zdarzenia doszło około godz. 9.20. – Zostaliśmy wezwani do pożaru silnika samochodu ciężarowego przy rondzie na zjeździe z autostrady w miejscowości Tłuste. Na miejscu okazało się, że nie ma otwartego ognia, ale pojazd stoi uszkodzony – wyjaśnia asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– Doszło do wycieku oleju, mógł pojawić się ogień i zadymienie. Działania dwóch zastępów na miejscu polegały m.in. na zabezpieczeniu sytuacji z pojazdem i zneutralizowaniu plamy oleju na drodze – dodaje Stefaniak.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.