TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

16

02 2015

Szykują trzecią Dychę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk NewsREKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Impreza organizowana przez Podkowiańskie Towarzystwo Biegowe to propozycja dla osób, które szukają alternatywy dla biegania po betonowych chodnikach i dla imprez biegowych wyznaczonych przez zatłoczone centra miast. To pierwszy ćwierćmaraton, podczas którego można odpocząć, odetchnąć świeżym powietrzem i zachwycić się przyrodą Podkowy Leśnej, które znajduje się zaledwie 20 km od centrum Warszawy.

Podobnie jak w ubiegłym roku, także w tym zaplanowano bieg główny na 10 km oraz wyścig dla nieco mniej zaawansowanych biegaczy ? ci będą mieli do pokonania dystans 2,5 km. Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych. Dzieci do lat 13 pobiegną na 400 i 800 metrów. W Parku Miejskim znajdzie się Miasteczko Biegowe, które jak co roku zaoferuje uczestnikom i kibicom wiele atrakcji. Szczegóły na temat tego, co dokładnie się w nim znajdzie, jak również przebieg tras zostaną wkrótce ustalone i podane na stronie organizatora.

? Podkowiańska Dycha jest inicjatywą mieszkańców, organizowaną społecznie, którą wspomagają wolontariusze ze wszystkich szkół podkowiańskich. W trosce o zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom imprezy poszukujemy pełnoletnich wolontariuszy, którzy w dniu zawodów pomogą wraz z policją zabezpieczyć trasę biegu. Osoby chętne prosimy o kontakt z Jackiem Bełdowskim, e-mail: svolvar@gmail.com ? zachęca na swoim blogu burmistrz Artur Tusiński, który przed objęciem tej funkcji był prezesem Podkowiańskiego Towarzystwa Biegowego.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.