TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

02 2015

Szykują trzecią Dychę


Grodzisk News


Szykują trzecią Dychę - Grodzisk Newsreklama Grodzisk Mazowiecki

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Impreza organizowana przez Podkowiańskie Towarzystwo Biegowe to propozycja dla osób, które szukają alternatywy dla biegania po betonowych chodnikach i dla imprez biegowych wyznaczonych przez zatłoczone centra miast. To pierwszy ćwierćmaraton, podczas którego można odpocząć, odetchnąć świeżym powietrzem i zachwycić się przyrodą Podkowy Leśnej, które znajduje się zaledwie 20 km od centrum Warszawy.

Podobnie jak w ubiegłym roku, także w tym zaplanowano bieg główny na 10 km oraz wyścig dla nieco mniej zaawansowanych biegaczy ? ci będą mieli do pokonania dystans 2,5 km. Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych. Dzieci do lat 13 pobiegną na 400 i 800 metrów. W Parku Miejskim znajdzie się Miasteczko Biegowe, które jak co roku zaoferuje uczestnikom i kibicom wiele atrakcji. Szczegóły na temat tego, co dokładnie się w nim znajdzie, jak również przebieg tras zostaną wkrótce ustalone i podane na stronie organizatora.

? Podkowiańska Dycha jest inicjatywą mieszkańców, organizowaną społecznie, którą wspomagają wolontariusze ze wszystkich szkół podkowiańskich. W trosce o zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom imprezy poszukujemy pełnoletnich wolontariuszy, którzy w dniu zawodów pomogą wraz z policją zabezpieczyć trasę biegu. Osoby chętne prosimy o kontakt z Jackiem Bełdowskim, e-mail: svolvar@gmail.com ? zachęca na swoim blogu burmistrz Artur Tusiński, który przed objęciem tej funkcji był prezesem Podkowiańskiego Towarzystwa Biegowego.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.