TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

31

12 2021

Sylwestrowy pokaz w Grodzisku. Tym razem z cichymi fajerwerkami


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabaySylwestrowy pokaz w Grodzisku. Tym razem z cichymi fajerwerkami - Grodzisk News


Po dwóch sezonach przerwy w tego sylwestra Grodzisk przywita 2022 rok pokazem ogni sztucznych, ale – co ważne – będą to tzw. ciche fajerwerki nieprzeszkadzające czworonogom.


Ciche fajerwerki można uznać za kompromisowe rozwiązanie zastosowane zarówno z myślą o fanach sztucznych ogni, jak i o miłośnikach czworonogów. Ci mieszkańcy byli zdecydowanie przeciwni odpalaniu głośnych fajerwerków i wyrazili to w ankiecie przeprowadzonej przez urząd przed zabawą sylwestrową w 2019 roku. Wówczas blisko dwie trzecie ankietowanych uznała głośne fajerwerki za niepotrzebne i zbyt stresujące dla zwierząt.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Te formę powitania Nowego Roku zastąpił pokaz laserowy. Część mieszkańców jednak żałowała, że nie będzie pokazu ogni sztucznych. W tym roku więc grodzisk zdecydował się na kompromisowe rozwiązanie, czyli tzw. ciche fajerwerki.

Ciche fajerwerki cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród piromaniaków. Stanową wybór, kiedy wiemy, że głośne fajerwerki mogą nie spodobać się osobom postronnym, poza tym nie nie zakłócają spokoju mieszkańców i czworonogów.

Warto dodać, że w ramach sylwestrowych atrakcji przed cichymi fajerwerkami w kinie CK wyświetlana będzie premierowo najnowsza, czwarta część serii komediowej "Kogel-mogel".

Początek pokazu filmowego o godz. 22.00, a równo o północy wystrzelą ciche fajerwerki.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Fajnie popatrzeć na ciche fajerwerki, stojąc w kupie psa, który się stresuje.....

Mieszkaniec
31-12-2021 22:04

Piękne były fajerwerki!!! Dziękuję...

Grażyna
01-01-2022 11:39

Tak głośnego, prawie wojennego pożegnania starego roku nie było od lat. Strzelano i pohukiwanie wszędzie, ze wszystkich stron kanonada była pełna.

Cichy mieszkaniec
01-01-2022 13:03

pokaż wszystkie komentarze (5)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.