04 06 2020

Suntago czeka na otwarcie. „Już wkrótce”

04.06.2020, godz.: 12:41
Suntago czeka na otwarcie. „Już wkrótce”
fot. GrodziskNews

Park wodny Suntago był jedną z bardziej wyczekiwanych inwestycji ostatnich lat. Fani wodnych szaleństw nie zdążyli się nim nacieszyć, bo po kilku tygodniach został zamknięty z powodu epidemii koronawirusa. Obiekt wkrótce jednak powróci!

Tak wynika z informacji zamieszczonej na Facebooku przez Park of Poland. – Podobnie jak Wy nie możemy doczekać się ponownego
otwarcia naszego parku. Bezpieczeństwo i komfort Gości oraz pracowników są dla nas najważniejsze. Dlatego pomimo decyzji o możliwości otwarcia basenów i saun, a ze względu na specyfikę naszego obiektu, Park of Poland nie otworzy się 6 czerwca. O dacie ponownego otwarcia Suntago, sprzedaży biletów online oraz nowych zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w parku poinformujemy już niedługo! – czytamy w komunikacie.

W oczekiwaniu na ponowny start obiektu zachęcamy do przypomnienia sobie naszej relacji z wizyty na obiekcie TUTAJ oraz obejrzenia filmu poniżej.
`

💬︎ 2

Dodaj Komentarz

2 odpowiedzi na “Suntago czeka na otwarcie. „Już wkrótce””

  1. chochla pisze:

    Gdzieniegdzie piszą że to wkrótce to 1 lipca więc jednak jeszcze trochę czasu zostało.

  2. Ekonomista pisze:

    Pewnie ekipa im się posypała I szukają za te psie stawki osób

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.